ePracownik

e-serwis pracujący na Twoją firmę

Rzeczoznawca majątkowy z Warszawy. Obiektywny i dokładny.

Pełna oferta ogłoszeniodawcy: Rzeczoznawcy majątkowi

DUAL Paloma Cieszkowska

Chcesz zlecić sporządzenie wyceny nieruchomości lub gruntu rzeczoznawcy majątkowemu? Warszawa to miasto, gdzie znajdziesz firmę Dual, w której pracuje jeden z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Zlecenia tego typu wykonuje codziennie i ma w tym spore doświadczenie. Swoją licencję odebrał już w roku 2000, a to oznacza, że jego doświadczenie zawodowe sięga ponad 20 lat! Rzeczoznawca majątkowy pracuje w Warszawie od zawsze, ale ofertę swojej firmy kieruje na teren całej Polski. Firma Dual obsługuje osoby prywatne oraz firmy, a także instytucje państwowe i banki. Działa zawsze zgodnie z fachową obowiązującą wiedzą i dotrzymuje tajemnicy zawodowej. Z takim rzeczoznawcą majątkowym aż chce się współpracować! Jego praca jest uczciwa, rzetelna i skrupulatnie wykonywana. Niezależnie od tego, czy wycenia dom, mieszkanie, lokal, czy też grunt, zawsze robi to niezwykle dokładnie i przede wszystkim obiektywnie. Potrzebujesz usług rzeczoznawcy majątkowego i Warszawa to obszar twoich poszukiwań? Dual będzie świetnym wyborem!

DUAL Paloma Cieszkowska
Bożka Arki 4/23, 01-464 Warszawa