ePracownik

e-serwis pracujący na Twoją firmę

Dobrze zorganizowany transport wszystkich leków w temperaturze kontrolowanej

Pełna oferta ogłoszeniodawcy: Transport leków w temperaturze kontrolowanej

As-Trans Sława Paszkowska

Oferta firmy As-Trans obejmuje usługi transportowe w specjalnych warunkach. Jeśli zatem masz towar wymagający wyjątkowego traktowania, to powierz go firmie z wieloletnim doświadczeniem. As-Trans oferuje, między innymi, transport leków w temperaturze kontrolowanej. Oznacza to, że auto, którym przewożone są leki, jest w pełni przygotowane do bezpiecznego przewozu towaru w sterylnych warunkach oraz w odpowiedniej temperaturze. Masz pewność, że twoje produkty dotrą bezpiecznie w umówione miejsce. Firma As-Trans zajmuje się transportem leków w temperaturze kontrolowanej od wielu lat, dlatego nie tylko wie, jak przygotować auto, ale też dba o przepisy i normy, które są tutaj kluczowe. Co więcej, kierowcy są odpowiednio przeszkoleni i to na nich spoczywa największy obowiązek dowiezienia leków w umówione miejsce i w ustalonym terminie. Firma zawsze oferuje najwyższą jakość i najlepsze możliwe standardy, dlatego dba o czystość w pojazdach oraz ich sprawność. To gwarancja świetnie wykonanej usługi!

Powierz transport towaru w dobre ręce!

Dlaczego to właśnie firma As-Trans powinna zdobyć twoje zaufanie? Jest wiele powodów! Po pierwsze, firma istnieje na rynku od roku 1991 - ma zatem doświadczenie, wieloletnią praktykę i umiejętność znalezienia najlepszego rozwiązania dla każdego klienta. Po drugie, firma dysponuje odpowiednimi pojazdami, które pozwalają im na bezpieczny i sprawny transport na terenie całej Polski, w tym na specjalistyczny transport leków w temperaturze kontrolowanej. Po trzecie, As-Trans zatrudnia ludzi, którzy są odpowiednio wyszkoleni i przygotowani do swojej pracy. Kierowcy mają odpowiednie uprawnienia, umiejętności oraz wiedzę na temat tego, jak kontrolować warunki panujące w aucie i jak sprawiać, by były one na tym samym poziomie przez całą trasę. Po czwarte, firma As-Trans ma wiele pozytywnych opinii i szerokie grono zadowolonych klientów, którzy nie raz i nie dwa powierzyli już im swój towar. Sprawdź sam, jak firma działa, powierz np. transport leków w temperaturze kontrolowanej lub transport artykułów spożywczych, a szybko przekonasz się, że była to mądra i opłacalna decyzja!

As-Trans Sława Paszkowska
Jachranka, Letnia 13, 05-140 Serock